Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

MASFALT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/12/2019

Stanowisko: Kierownik Wytwórni Mieszanek Mineralno-Asfaltowych
Miejsce pracy: KraśNik Woj. Lubelskie / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się planowaniem, organizowaniem i wykonywaniem produkcji; zarządzaniem pracy pracowników na wytwórni. Zakres obowiązków obejmować będzie również zamawianie materiałów wsadowych oraz organizowanie i nadzór przeglądów okresowych, napraw i remontów.

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności;

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy;

  • Możliwość awansu wewnątrz organizacji;

  • Bezpłatne szkolenia w celu uzyskania dodatkowych umiejętności;

  • Możliwość nauki języka angielskiego;

  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.

Dane firmowe

MASFALT Sp. z o.o.