Margo-Estate Biuro Obrotu Nieruchomościami / Oferta z dnia: 02/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Prawnik / Radca Prawny
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Firma z branży budowlanej i nieruchomości.
Z bardzo dużym doświadczeniem w kompleksowej obsłudze Inwestorów oraz na własnych inwestycjach
Swoją działalność koncentrujemy na realizacji projektów inwestycji budowlanych, developerskich i finansowych.

Opis stanowiska:
realizacja wewnętrznej obsługi prawnej w celu minimalizacji ryzyka podejmowania decyzji biznesowych,
bieżące doradztwo prawne w ramach prowadzonej przez firmę działalności
przygotowywanie, sporządzanie, opiniowanie projektów umów i innych dokumentów
wsparcie w zakresie negocjowania warunków kontraktów
wsparcie w zarządzaniu sporami sądowymi
informowanie o istotnych zmianach w obowiązującym stanie prawnym
reprezentacja przed urzędami, instytucjami, bankami
ścisła współpraca z zarządem firmy
prowadzenie spraw spółek celowych z obsługą nieruchomości

Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku,
rozwój zawodowy
pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów spełniających następujące kryteria:
wykształcenie wyższe prawnicze
gruntowna i praktyczna znajomość prawa handlowego, cywilnego, gospodarczego, budowlanego
minim. 4 lat doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej obsługującej duże podmioty gospodarcze
szeroka orientacja w przepisach prawa
znajomość j. angielskiego
prawo jazdy kat. B
dobra organizacja czasu pracy pracowitość, rzetelność, komunikatywność

Dane firmowe

Margo-Estate Biuro Obrotu Nieruchomościami

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/prawnik-radca-prawny/katowice/8143682