Margo-Estate Biuro Obrotu Nieruchomościami / Oferta z dnia: 05/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: inżynier HVAC
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby z branży inżynierii sanitarnej zajmująca się:
• ogrzewaniem
• wentylacją
• klimatyzacją

Projektant będzie odpowiedzialny za:
- projektowanie na obiektach przemysłowych
- całokształt pracy komórki i realizację jej projektów
- zarządzanie procesem powstawania projektów w wyznaczonym terminie i zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami
- koordynacja i podział obowiązków na powierzonych projektach
- weryfikacja i nadzór nad jakością projektów oraz budowanie relacji z zamawiającymi.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunek budownictwo
- uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalizacji instalacyjnej
- uprawnienia wykonawcze będą dodatkowym atutem,
- znajomość popularnych programów wspomagających projektowanie
- minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych
- chęć pracy w dynamicznym otoczeniu z możliwością rozwoju zawodowego
- znajomość języka angielskiego - mile widziane
- umiejętności interpersonalne pozwalające na koordynację pracy podległych projektantów i asystentów
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń

Dane firmowe

Margo-Estate Biuro Obrotu Nieruchomościami

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-hvac/katowice/7992402