Margo-Estate Biuro Obrotu Nieruchomościami / Oferta z dnia: 05/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

• wykonywanie koncepcji architektonicznych
• opracowywanie i wykonywanie projektów architektonicznych
• tworzenie pism urzędowych
• kontakt z urzędami w kwestiach formalno-prawnych
• załatwianie formalności urzędowych związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę
• koorodynacja projektu architektonicznego z innymi branżami

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe
• uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
• minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych
• kreatywność i zaangażowanie
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń

Inne:

Zapraszamy również asystentów architekta.

Dane firmowe

Margo-Estate Biuro Obrotu Nieruchomościami

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/architekt/katowice/7992352