← Wstecz | Drukuj

Manpower Brzeg / Oferta z dnia: 01/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Wykwalifikowany pracownik fizyczny
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

  • zatrudnienie w ramach różnych specjalizacji

  • wykonywanie instalacji, montaż podzespołów

  • praca w zbroi z technicznych środków ochrony

  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania

  • gotowość do relokacji

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane: stolarz, ślusarz, elektryk

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • podstawowe umiejętności matematyczne

  • znajomość rysunków, szkiców i dokumentacji technicznej

  • zdolności manualne

  • gotowość do wykonania badań profilaktycznych G25

Oferujemy

  • zatrudnienie przez agencję

  • perspektywa dłuższej współpracy

  • wynagrodzenie 10 EUR brutto/h; po miesiącu pracy możliwe 13 EUR brutto/h

  • praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Manpower Brzeg