← Wstecz | Drukuj

Manpower_ / Oferta z dnia: 27/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz - praca w Niemczech
Miejsce pracy: Niemcy (Gorlitz) / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Nr ref. ST/NIEM/035/BAG

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, poszukuje dla swojego Klienta, osób na stanowisko

Stolarz

Zadania:

•Montaż zespołów elementów, takich jak panele ścienne / wykładziny,

•Praca przy stropach, schodach, itp. ( także części z włókna szklanego )

Wymagania

•Dobra znajomości języka niemieckiego, pozwalająca na codzienną komunikację z przełożonym, czytanie instrukcji itp.;

•Wykształcenie zawodowe (preferowane kierunkowe) ;

•Doświadczenie na stanowisku stolarza w firmie produkcyjnej;

•Umiejętność pracy w grupie i komunikatywność;

•Szkolenie zawodowe jako mechanik drewna lub pokrewne;

•Znajomość tworzenia i czytania rysunków, szkiców i dokumentacji technicznych;

•Doświadczenie zawodowe w projektowaniu wnętrz pojazdów szynowych;

Oferujemy:

•Możliwość dłuższej współpracy;

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

•Wynagrodzenie: 10-13 EUR brutto/h;

•Planowany termin rozpoczęcia prac wrzesień /październik;

Dane firmowe

Manpower_

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/stolarz-praca-w-niemczech/niemcy-gorlitz/9046672