← Wstecz | Drukuj

Manpower_ / Oferta z dnia: 25/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Maganer ds. Rozwoju Produktu - branża budowlana
Miejsce pracy: Zielona GóRa / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji (nr certyfikatu - 412). Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Manager ds. Rozwoju Produktu - branża budowlana

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu Doradców Technicznych,

  • Optymalizacja i zarządzanie procesem doradztwa technicznego,

  • Wprowadzanie i rozwój narzędzi doboru produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę,

  • Prowadzenie szkoleń dotyczących produktów i rozwiązań,

  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, seminariach, targach etc.,

  • Udział w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dotyczących produktów.

Wymagania

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższego technicznego - budownictwo lub pokrewne,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,

  • Doświadczenie związane z budownictwem w jednym z obszarów: wykonawstwo, zarządzanie, sprzedaż, R&D, marketing, obsługa klienta,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność kierowania zespołem,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,

  • Praca na samodzielnym stanowisku.

Dane firmowe

Manpower_

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/maganer-ds-rozwoju-produktu-branza-budowlana/zielona-gora/9122172