← Wstecz | Drukuj

MAKAX Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/04/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Robót
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót;

  • Organizacja robót pracowników oraz podwykonawców na budowie;

  • Koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;

  • Przygotowanie raportów postępu robót, raportów zużycia materiałów i raportów strat materiałowych,

  • Dbanie o zgodność dokumentacji projektowej z realizowanymi robotami budowlanymi,

  • Kontrola jakości prac w wyznaczonym zakresie

  • Rozliczanie wykonanych robót pod nadzorem przełożonego;

  • Archiwizacja / dystrybucja / odtwarzanie / aktualizacja dokumentów projektowych wykorzystywanych podczas budowy;

  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

  • Bieżące rozwiązywania problemów technicznych

  • Szkolenia podwykonawców w zakresie procedur bezpieczeństwa

  • Prowadzenie dokumentacji i rejestrów zagrożeń określonych przez procedury BHP

  • Współpraca z Generalnym Wykonawcą i Inwestorem;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym;

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Młodszego Inżyniera Budowy lub Inżyniera Budowy;

  • Znajomość metod i technik budowlanych;

  • Znajomość polskich norm, przepisów Prawa Budowlanego;

  • Kreatywność w działaniu;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zaangażowanie i otwartość na uczenie się;

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.

Dane firmowe

MAKAX Sp. z o.o.