← Wstecz | Drukuj

Magdalena Walewska / Oferta z dnia: 04/06/2012

O firmie

Oferta pracy – Monter rusztowań za granicą Holandia

Poszukujemy wielu doświadczonych pracowników na stanowisku Monter Rusztowań. Nasi pracownicy pracują na elektrowniach oraz rafineriach w miastach jak Rotterdam ,Amsterdam ,Groningen oraz wielu innych
Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników dla naszych holenderskich kontrahentow ze szczególnym naciskiem na monterów rusztowań.
Do obowiązku pracownika należeć będzie praca przy montażu oraz demontażu rusztowań przemysłowych typu layher, cup lock, crabb

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowan - Praca Holandia
Miejsce pracy: zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Wymagania

-Minimum rok doświadczenia w zawodzie jako monter rusztowań
-Certyfikat VCA lub SCC
-Dużym atutem będzie posiadanie własnego samochodu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)
-Holenderski certyfikat Steigerbouwer A (mile widziane)
-znajomosc jezyka obcego pozwalajaca na przejście tzw. „site testow”

Jeśli spełniasz wszystkie podane wymagania prześlij niezłocznie CV wraz z skanem certyfikatow na adres mailowy:

scaffolder@prpsolutions.eu

Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje z informacjami na temat posiadanych certyfikatow ,znajomości jezyka obcego oraz z informacją na temat posiadania własnego środka transportu

Oferujemy

-Umowa podpisywana bezpośrednio z holenderskim pracodawcą bez udziału polskich posrednikow
-450-520 euro za 40 godzin pracy
-Darmowe zakwaterowanie
-Szereg dodatkow związanych z praca na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

Magdalena Walewska
Słoneczna
09-400 Plock
Email: scaffolder@prpsolutions.eu