← Wstecz | Drukuj

MADOR Sp.zo.o. / Oferta z dnia: 31/10/2013

O firmie

Firma budowlana z siedzibą w warszawskim Powsinie poszukuje kandydata na stanowiska Administratora IT w swoim biurze.

Oferowana praca

Stanowisko: Administrator IT zlecenie/działalność gosp.
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

- utrzymanie infrastruktury (5-10 stacji roboczych, 1 serwer, drukarki sieciowe) informatycznej w ruchu
- aktualizacje oprogramowania
- wykonywanie kopii zapasowych
- obsługa drukarek, wymiana tonerów
- obsługa sprzętowa stacji roboczych, komputerów, laptopów

Wymagania

- znajomość systemów operacyjnych Windows XP, 2003 Server, 7
- umiejętność podejmowania decyzji
- obsługa oprogramowania
- chęć samouczenia się i doskonalenia
- samodyscyplina, organizacja czasu
- dyspozycyjność (praca zdalna, wsparcie)
- własny laptop

Oferujemy

Praca na miejscu: 1-2 dni w tygodniu
Praca zdalna (awarie, kontrole weekendowe): codziennie

Praca na umowę zlecenie, wynagrodzenie do ustalenia.

Ze względu na samodzielność stanowiska, poszukujemy osób z doświadczeniem (mile widziani studenci wyższych lat)

Forma kontaktu

CV proszę przesyłać na adres malgorzatabielesz@mador.eu

Dane firmowe

MADOR Sp.zo.o.
Kremowa 39
02-969 Warszawa
Email: poczta@mador.eu