← Wstecz | Drukuj

LSJ Services / Oferta z dnia: 21/06/2013

O firmie

Gwarantujemy najwyższą jakość usług szkoleniowych.
Od 2008 r. firma LSJ Services przeszkoliła ponad 1300 monterów rusztowań!

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań - Kurs PARAGRAF 17/46c
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

LSJ Services zaprasza na kurs Paragraf 17, dawniej §46c, umożliwiający zdobycie norweskich uprawnień bezpieczeństwa do pracy na wysokościach powyżej 5 metrów.

Rozpoczęliśmy zapisy na nowy termin kursu!

27.06.2013-28.06.2013 - Szczecin

Wymagania

Koszt kursu:
Przygotowaliśmy dla Państwa dwa warianty cenowe kursu:
1) Całkowity koszt: 2.200zł brutto. Cena nie obejmuje zakwaterowania, wyżywienia.
2) Całkowity koszt: 2.400zł z brutto. Cena obejmuje zakwaterowanie w hotelu oraz pełne wyżywienie.

Oferujemy

Kurs i egzamin w języku polskim.
Uprawnienia do odbioru w przeciągu 7 dni.
Kursy prowadzą specjaliści akredytowani przez norweską jednostkę certyfikującą. Certyfikat uprawnia m.in. monterów rusztowań i osoby pracujące na wysokościach powyżej 5m, do pracy na terenie Norwegii.

Forma kontaktu

Kontakt:
LSJ Services
ul. Celna 1
70-644 Szczecin
Nr tel. 91 813 09 06
tel. kom. 506 045 052
email: kursy@lsj.pl

Więcej informacji na stronie internetowej:
www.paragraf46.pl

Celna 1
Email: kursy@lsj.pl