← Wstecz | Drukuj

LSJ Agencja Pracy / Oferta z dnia: 07/05/2013

O firmie

Agencja Pracy LSJ jest wiodąca polską firma w branży rekrutacji, selekcji i doradztwa personalnego. Licencja nr 4440.
Od 6 lat regularnie zaopatrujemy rynek norweski w specjalistów branży motoryzacyjnej. Oferujemy najwyższe stawki na rynku, długie kontrakty z możliwością przedłużenia oraz organizujemy dla wszystkich kandydatów zakwaterowanie.

Dane Kontaktowe:
LSJ Agencja Pracy
ul. Celna 1
70-644 Szczecin
email: mechanik@lsj.pl

Zobacz nasze inne oferty pracy:
www.lsj.pl

Oferowana praca

Stanowisko: Praca dla mechaników - różne marki - Norwegia
Miejsce pracy: Pilnie / zagranica / Norwegia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Szanowni Państwo,

Nasi Klienci - autoryzowane serwisy samochodowe z terenu południowo-zachodniej, zachodniej oraz północnej Norwegii, jak również warsztaty zajmujące się ogólną mechaniką pojazdową poszukują do swoich oddziałów wykwalifikowanych mechaników samochodowych, techników serwisowych oraz blacharzy porozumiewających się w języku angielskim lub norweskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.
W szczególności poszukujemy osób na stanowiska:
samochody osobowe: (serwisy autoryzowane)

- mechanik AUDI/VW
- mechanik BMW
- mechanik CITROEN
- mechanik FIAT/ALFA ROMEO
- mechanik FORD
- mechanik HONDA
- mechanik HYUNDAI
- mechanik JEEP
- mechanik MERCEDES
- mechanik NISSAN
- mechanik PEUGEOT
- mechanik RENAULT
- mechanik SUZUKI
- mechanik TOYOTA
- mechanicy ogólni (warsztaty zajmujące się szeroką mechaniką pojazdową)

samochody ciężarowe:
- mechanik IVECO
- mechanik MAN
- mechanik SCANIA
- mechanik VOLVO
- mechanik ogólny - samochody ciężarowe

Wynagrodzenie:
- od 180 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
- technicy serwisowi/Master Technician - stawki do negocjacji

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie z ww. markami (dla osób z doświadczeniem w ASO: minimum 3 lata doświadczenia)
- znajomość programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim w zależności od danej marki
- znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się
- wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy, mile widziane własne auto

Oferujemy

- pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów
- zorganizowanie zakwaterowania
- organizację transportu
- opiekę podczas trwania kontraktu, długie(minimum 1,5 roczne) kontrakty
- ubezpieczenie, dodatek na dziecko
- po rozpoczęciu pracy w Norwegii - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

Forma kontaktu

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
na adres email:
mechanik@lsj.pl
z dopiskiem w temacie maila: nazwa stanowiska wraz z imieniem i nazwiskiem

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Celna 1