← Wstecz | Drukuj

LSJ / Oferta z dnia: 09/08/2013

O firmie

LSJ Group to wiodąca polska firma w branży rekrutacji, selekcji i doradztwa personalnego. Jako jeden z liderów agencji rekrutacyjnych od ponad 10 lat organizujemy zatrudnienie w kraju i za granicą. Dzięki naszym specjalistycznym szkoleniom, co roku kilkaset osób podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.
Z naszych ofert pracy skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, iż polecają nas sobie nawzajem.

Oferowana praca

Stanowisko: Kurs Paragraf 17/46c – Monter rusztowań
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Zapraszamy na kurs Paragraf 17/46c - norweskie uprawnienia dla monterów rusztowań.
Teraz regularne kursy w Gdańsku i w Szczecinie.

Najbliższe terminy kursów:

08.08.2013- Gdańsk
22.08.2013- Szczecin
13.09.2013- Gdańsk

Kurs bezpieczeństwa do pracy na wysokościach powyżej 5 metrów – Paragraf 17/46c - normy norweskie. Kurs i egzamin w języku polskim. Uprawnienia do odbioru w przeciągu 10 dni.

Cena kursu:
Przygotowaliśmy dwa warianty cenowe:
1) Całkowity koszt: 2200zł brutto. Cena nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.
2) Całkowity koszt: 2400zł brutto. Cena obejmuje zakwaterowanie w hotelu oraz pełne wyżywienie

Wymagania

Przedstawienie zaświadczeń potwierdzających:

1. Doświadczenie w pracy na rusztowaniach minimum 6 miesięcy (dokument może mieć formę świadectwa pracy, certyfikatu, referencji potwierdzających czas trwania zatrudnienia lub zaświadczenia od pracodawcy)
2. Potwierdzenie odbycia szkolenia praktycznego min. 72 godziny na min. 3 rożnych typach rusztowań

Oferujemy

Więcej informacji na stronie www.paragraf46.pl

Forma kontaktu

LSJ Services – Centrum Szkoleń
ul. Celna 1, Szczecin
tel. 91 813 09 06 (9.00 – 17.00)
tel. kom. 506 045 052
e-mail: kursy@lsj.pl

Dane firmowe

LSJ
Celna 1
70-644 Szczecin
Email: marketing@lsj.pl