← Wstecz | Drukuj

Lindab Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 13/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Project / Sales Manager
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie i rozwój sieci dealerów na rynku konstrukcji stalowych oraz sprzedaż i rozwój produktów firmy w tym segmencie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa (preferowane konstrukcje stalowe)

  • Doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu projektów budowlanych (hale stalowe) – min. 2 lata

  • Znajomość rynku inwestycji budowlanych (sektor prywatny i publiczny)

  • Bardzo dobra obsługa komputera (środowisko CAD)

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Doskonała organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Doświadczenie handlowe

  • Sumienność, skrupulatność, analityczne myślenie

  • Umiejętność wyznaczania sobie krótko i długoterminowych celów

  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność (praca w terenie)

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Samodzielne , odpowiedzialne stanowisko menadżerskie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowym koncernie

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne w kraju i za granicą)

  • Pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Pakiet opieki medycznej

Dane firmowe

Lindab Sp. z o.o.