← Wstecz | Drukuj

LEDERER GMBH / Oferta z dnia: 22/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik / Monter instalacji wentylacyjnych
Miejsce pracy: Bawaria / Badenia Wirtembergia / / Niemcy

Opis stanowiska

Atrakcyjne wynagrodzenie:

między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

Miejscowość

  • Bawaria / Badenia Wirtembergia

Zakres obowiązków:

  • montaż/wymiana instalacji i urządzeń sanitarnych

  • biały montaż

  • montaż ogrzewania CO

  • montaż i demontaż wentylacji na obiektach budowlanych

  • praca na podstawie planów/rysunków technicznych

  • serwisowanie systemów instalacji wentylacyjnych

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych

  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie: między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

  • DIETY kalendarzowe w wysokości 44,00 EUR od poniedziałku do niedzieli

  • EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi

  • opiekę polskojęzycznego konsultanta

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane firmowe

LEDERER GMBH