← Wstecz | Drukuj

Lech Grochola / Oferta z dnia: 08/06/2013

Stanowisko: Kreślarz CAD, opracowywanie rysunków zbrojarskich na rynek niemiecki z domu przez internet.
Miejsce pracy: Z Domu / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do opracowywania rysunków zbrojeń budowlanych przeznaczonych na rynek niemiecki i holenderski. Rysunki będą wykonywane na komputerze w domu i przesyłane emailem. Oferujemy bezpłatny kurs przygotowawczy, nienormowany czas pracy i atrakcyjne wynagrodzenie (praca na akord). Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w Krakowie lub w Berlinie.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie pracy na programach CAD

- zalecana znajomość programu Strakon

- zalecana znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego

- odpowiedzialność i sumienność

- dobra wyobraźnia przestrzenna

- dobry komputer operujący w systemie windows

- dobre łącze internetowe

Dane firmowe

Lech Grochola

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kreslarz-cad-opracowywanie-rysunkow-zbrojarskich-na-rynek-niemiecki-z-domu-przez-internet/z-domu/8750062