← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/03/2013

Stanowisko: Konserwator - Specjalista ds technicznej obsługi nieruchomości
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się administrowaniem nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konserwatora / Specjalisty ds. Technicznej Obsługi Nieruchomości.

Nr ref.: K/2013

Poznań

Do zakresu obowiązków należy zapewnienie prawidłowego funkcjonowania nieruchomości od strony technicnzej.

Wymagane kompetencje:

  • Zawodowe lub Średnie techniczne o kierunku budowlanym lub elektrycznym

  • Doświadczenie w zakresie wykonywania prac ogólnobudowlanych

  • Zdolności manualno- techniczne tzw. "ZŁOTA RĄCZKA"

  • Podstawowe umiejętność obsługi komputera w tym Word i Excel

  • Zdolność do pracy na wysokościach pow. 3m

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność

Kompetencje dodatkowe:

  • Uprawnienia do pomiarów instalacji elektrycznych do 1kV

  • Uprawnienia gazowe ( przeglądy gazowe, przeglądy kotłów do 50KW)

  • Uprawnienia do eksploatacji kotłów na paliwa stałe, ciekłe i gazowe

  • Uprawnienia montażysty lub nadzoru rusztowań budowlanych.

  • Praktyka  w kosztorysowaniu robót budowlanych.

Oferujemy:

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Samodzielne stanowisko pracy

Przewidywany termin zatrudnienia od 01/04/2013r.

Dane firmowe

LeasingTeam Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/konserwator-specjalista-ds-technicznej-obslugi-nieruchomosci/poznan/8476882