← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam / Oferta z dnia: 07/04/2017

O firmie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Harmonogramowania
Nr ref.: 0012098
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski / wielkopolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Harmonogramowania

Numer ref. 0012098
Rodzaj pracy: Praca stała
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
Realizacja procesów planowania, harmonogramowania i raportowania;
Opracowywanie i nadzór nad wykonaniem planów, harmonogramów i raportów;
Sporządzanie raportów z prowadzonych działań;
Współpraca z innymi pracownikami w zakresie prowadzonego projektu;
Analiza trendów, przyczyn i odchyleń od harmonogramu oraz prowadzenie działań naprawczych.

Wymagania

Wymagania:Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
Dobra znajomość języka angielskiego;
Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office;
Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

Forma kontaktu

Tylko mailowo
k.lesniewska@leasingteam.pl

Dane firmowe

LeasingTeam
Taśmowa 7
02-677 Warszawa
Email: k.lesniewska@leasingteam.pl