← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam / Oferta z dnia: 28/03/2017

O firmie

LeasingTeam

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor nadzoru- Kosztorysant
Nr ref.: 0012139
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

- Wykonywanie dokumentacji technicznej
i kosztorysowej,

- Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert
na usługi - robót budowlanych, sanitarnych,
elektrycznych,

- Wykonywanie kosztorysów, wycen i koordynacja
realizacji prac budowlanych,

-Doradztwo i diagnozy techniczne obiektów
oraz urządzeń,

- Monitorowanie rynku podwykonawców,
materiałów i technologii w zakresie usług
budowlanych,

- Ewidencja danych w systemach
informatycznych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu
budowlanym,

- Uprawnienia ogólnobudowlane,

- Znajomość kosztorysowania robót (KNR/
secocenbud),

- Umiejętność analizy schematów elektrycznych,
budowlanych oraz dokumentacji technicznej,

- Prawo jazdy kat. B,

- Mile widziana znajomość programu ZUZIA.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o
pracę,

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz
podnoszenia kwalifikacji,

- Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość
skorzystania z pakietu benefitów.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych CV na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl wraz z treścią klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Dane firmowe

LeasingTeam
Taśmowa
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja.wroclaw@leasingteam.pl