Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

laon / Oferta z dnia: 13/09/2020

O firmie

loan

Stanowisko: Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki
Miejsce pracy: Poznań / zagranica / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

Udzielamy prawdziwych pożyczek firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako osoba prawna lub firma. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane do celów prawnych.

E-mail do kontaktu: antoniszymon384@gmail.com

Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki

Wymagania

Oferujemy

Udzielamy prawdziwych pożyczek firmom i osobom fizycznym.

Forma kontaktu

antoni szymon

Dane firmowe

laon
poland
47868 poland
Email: antoniszymon384@gmail.com