← Wstecz | Drukuj

Lambda S.A. / Oferta z dnia: 16/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Projektów Żelbetowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i koordynacja procesu formalnego w zakresie przygotowania i realizacji projektów żelbetowych na terenie Polski i zagranicy (Szwecja, Austria, Niemcy, Francja, Norwegia),

  • Dbanie o przestrzeganie zapisów umownych i ofertowych na realizowanych projektach,

  • Szczegółowa kontrola terminów, kosztów i jakości,

  • Koordynowanie oraz kontrola pracy zespołu Inżynieryjnego oraz montażowego,

  • Kontrola jakości wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych,

  • Prowadzenie korespondencji z GW oraz administrowanie dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych oraz sporządzanie i archiwizowanie protokołów i notatek z spotkań,

  • Sporządzanie okresowych raportów z postępów prac oraz dbałość o przepływ informacji dotyczących realizacji w tym raportowanie bieżących zadań/bieżącej sytuacji na projekcie bezpośrednio do Dyrektora Działu Realizacji,

  • Regularne wyjazdy służbowe do państw realizacji naszych kontraktów w ramach koordynacji i kontroli projektów.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera budownictwa,

  • Doświadczenie w branży budowlanej oraz zarządzania projektami - idealnie w obszarze konstrukcji żelbetowych,

  • Multiskilowości oraz dobra organizacja pracy - będziesz prowadził/a kilka projektów jednocześnie,

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację min. B2 (będziemy to weryfikować podczas spotkań rekrutacyjnych),

  • Dyspozycyjności oraz gotowości do regularnych wyjazdów służbowych do krajów, w których prowadzimy kontrakty (Szwecja, Austria, Niemcy, Francja, Norwegia),

  • Chęć i otwartości w nawiązywaniu kontaktów z naszym nadzorem, jak i z klientem,

  • Odpowiedzialności i zorientowanie na rezultaty,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i otwartości na rozwiązywanie problemów,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dobra znajomość MS Office.

Oferujemy

To oferujemy

  • Do wyboru umowa o pracę lub kontakt B2B,

  • Dobrą atmosferę w pracy – to nie puste frazesy, będzie Ci się chciało wstawać w poniedziałki,

  • Doświadczenie i wiedze specjalistów, której nie nauczysz się na studiach ani z kursów,

  • Realny wpływ na wykonywanie przez Ciebie zadania - doceniamy kreatywność, innowacyjność i otwartą głowę na rozwiązywanie problemów,

  • Gwarantujemy Ci możliwość długoletniej współpracy i realizacje naprawdę ambitnych projektów,

  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych.

Dane firmowe

Lambda S.A.