← Wstecz | Drukuj

KTI Poland S.A. / Oferta z dnia: 26/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Branży Budowlanej / Koordynator
Miejsce pracy: PłOck / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie realizacji zadań projektowych w zakresie branży budowlanej

  • Analiza raportów, map, dokumentacji projektowej, dokumentacji geologicznej pod kątem potrzeb i wytycznych projektu

  • Pełnienie doradztwa technicznego na każdym etapie realizacji Inwestycji

  • Zarządzania przepływem danych i dokumentacji w ramach powierzonego zadania projektowego

  • Sprawdzanie rysunków / dokumentów dostawców urządzeń oraz podwykonawców dokumentacji projektowej w zakresie zgodność ze specyfikacjami projektowymi

  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi, identyfikowanie niezbędnych danych wsadowych

  • Kontakty z przedstawicielami Klienta i podwykonawców odnośnie kwestii związanych z branżą budowlaną dla danego projektu

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w koordynacji zadań projektowych / projektowaniu konstrukcji budowlanych

  • Znajomość specyfiki konstrukcji przemysłowych

  • Umiejętności interpersonalne do koordynacji pracy zespołu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów

  • Doświadczenie w pracy w programach typu Cad i MS Office

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów FrameWork, Microstation, 3D PDS, Navisworks Menage, Revit

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport

Dane firmowe

KTI Poland S.A.