Kreisel-Technika Budowlana Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: WrocłAw I Okolice / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Duża i dynamiczna firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych, laureat licznych nagród i wyróżnień branżowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Region: Wrocław i okolice

 Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości branży, pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę

  • predyspozycji do pracy w handlu i znajomości technik sprzedaży

  • doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów

  • dobrej znajomości lokalnego rynku inwestycji budowlanych

  • dużej wiedzy technicznej i zdolności manualnych

Pracownikom oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki

  • szkolenia i kursy w kraju i zagranicą

  • bardzo dobre warunki pracy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • niezależność w kreatywnym działaniu

  • narzędzia pracy: telefon oraz samochód służbowy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny).

Dane firmowe

Kreisel-Technika Budowlana Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/doradca-techniczno-handlowy/wroclaw-i-okolice/8445822