← Wstecz | Drukuj

KOFAMA Koźle S.A. / Oferta z dnia: 04/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Chorula / opolskie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowanie i zarządzanie dokumentacją na potrzeby kontraktu,

  • nadzór nad prowadzonymi pracami w zakresie montażu lub remontu instalacji przemysłowych w przemyśle cementowo – wapiennym,

  • nadzór nad zgodnością prowadzonych prac z przepisami BHP,

  • prowadzenie pomiarów, raportów, przedmiarów na potrzeby prowadzonego zadania,

  • projektowanie i nadzorowanie rozbudowy czwartego młyna,

  • wdrażanie zaawansowanych rozwiązań w mechanice maszyn, które wpłyną na efektywność i zrównoważony rozwój produkcji.

Wymagania

  • znajomości praktycznych rozwiązań w zakresie mechaniki i inżynierii,

  • minimum 5 lat doświadczenia w mechanice budowy maszyn, które chcesz wykorzystać w projektach zmieniających reguły gry,

  • umiejętności modelowania 3D,

  • doświadczenia w pracy z nowoczesnymi technologiami.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, które docenią Twoje umiejętności i doświadczenie,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • zdrowie na pierwszym miejscu - dostęp do bezpłatnej opieki medycznej z Luxmed,

  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe,

  • atrakcyjne wynagrodzenie tzn.: płaca zasadnicza, premia uznaniowa, premia świąteczna,

  • profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz możliwość awansu,

  • rozwój zawodowy wśród liderów branży oraz możliwość nauki od najlepszych,

  • możliwość bycia częścią projektu, który stawia nowe standardy w branży cementowej.

Dane firmowe

KOFAMA Koźle S.A.