← Wstecz | Drukuj

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Instalacji HVAC
Miejsce pracy: Solec Kujawski / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • wstępna weryfikacja projektów,

  • sporządzanie przedmiarów robót,

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych,

  • kompletowanie oferty,

  • dążenie do ciągłego rozwoju osobistego i podnoszenia kompetencji poprzez rozszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku instalacje sanitarne,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • doświadczenie w wycenie ww. instalacji lub praktycznej realizacji inwestycji min. 1 rok,

  • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,

  • umiejętność posługiwania się programem kosztorysowym NORMA,

  • umiejętność posługiwania się programem do projektowania AutoCAD,

  • umiejętność posługiwania się pakietem Office,

  • kreatywność, samodzielność.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,

  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju i awansu.

Dane firmowe

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.