← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 09/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie działek usługowo - handlowych

  • negocjowanie umów z właścicielami gruntów

  • weryfikacja stanu prawnego i sytuacji planistycznej nieruchomości

  • koordynacja prac projektowych (decyzje WZ, pozwolenia na budowę)

Wymagania

  • umiejętność analizy dokumentów dot. nieruchomości (księgi wieczyste, plany miejscowe)

  • znajomość procedur administracyjnych przy uzyskiwaniu pozwoleń na budowę

  • dobra organizacja pracy

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • pracę w dynamicznym zespole

  • samochód służbowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikami pracy

Wynagrodzenie

  • ustalane indywidualnie

  • proszę podać oczekiwania płacowe

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl