← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 26/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Infrastruktury
Miejsce pracy: ŚWiebodzin / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • Komunikacja z Wykonawcą w sprawie prac gwarancyjnych;
  • Nadzorowanie gospodarki odpadami;
  • Nadzór nad wykonaniem procedur ubezpieczyciela budynku
  • Terminowe składanie odpowiednich sprawozdań i protokołów do Urzędu Marszałkowskiego oraz Nadzoru Budowlanego;
  • Koordynowanie prac związanyc z usuwaniem awarii i usterek związanych z budynkiem;
  • Terminowe zlecenie przeglądów wewnętrznych;
  • Współpraca i nadzór nad zleconymi zadaniami firm zewnętrznych zapewniających obsługę obiektu;

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy
  • motywacyjny system nagradzania
  • po upływie roku pracy w firmie dodatkowe świadczenia socjalne

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl