← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 29/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik fizyczny - prefabrykacja betonu
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia / Rotterdam

Wymagania

Dla naszego klienta zajmującego się prefabrykacją betonu poszukujemy

Do zadań należy:
  • wylewanie i wibrowanie betonu, zamykanie, otwieranie i czyszczenie szalunków
Wymagania:
  • doświadczenie na takim samym lub/i podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych oraz z darmowego transportu z lokacji Axell do miejsca pracy
  • pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikacji!

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl