← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 09/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy na budowach, współpracę z podwykonawcami, nadzór i opiniowanie zastosowanych rozwiązań i wycen w części robót elektrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym,

  • ponad 5 letnie doświadczenie przy  realizacji inwestycji (koordynacja, nadzór, wyceny),

  • uprawnienia budowlane - wskazane,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysokie standardy pracy, umiejętności organizacyjne.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną inżynieryjnych wyzwań pracę w profesjonalnie zarządzanej firmie,

  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl