← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 23/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, raportów oraz informowania klienta o naszych działaniach
  • Budowanie dobrych relacji z zarządcą budynku oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Prowadzenie dokumentacji obiektu
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem przeglądów urządzeń oraz pomieszczeń technicznych
  • Tworzenie budżetu i praca z budżetem

Wymagania

  • Znajomość budowy i obsługi instalacji przeciwpożarowych SAP, DSO
  • Podstawowa znajomość komputera (Word, Excel, poczta, itp.)
  • Umiejętność tworzenia dobrej atmosfery w pracy, oraz pozytywnych relacji z klientem
  • Umiejętność samodzielnej pracy w zakresie wykonywanych obowiązków.
  • Umiejętność koordynowania działań służb i firm uczestniczących w realizacji kontraktu
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne opcjonalnie: elektryczne, z zakresu automatyki, mechatroniki, HVAC lub inne
  • Min. 12 m-cy doświadczenia w kierowaniu obiektami w zakresie nadzoru instalacji technicznych
  • Doświadczenie w zakresie obsługi budynkowych instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania
  • Znajomość procedur prowadzenia Książki obiektu budowlanego
  • Prawo jazdy kat B.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)

Oferujemy

  • Interesujący zakres obowiązków
  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych
  • Korzystne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl