← Wstecz | Drukuj

Klient infoPraca.pl / Oferta z dnia: 13/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowy (budownictwo ogólne)
Miejsce pracy: WojewóDztwo Zachodniopomorskie / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • organizowanie pracy brygad roboczych

  • koordynacja pracy podwykonawców

  • nadzorowanie sposobu wykonania robót (jakość, termin, koszty)

  • bieżąca analiza dokumentacji technicznej

  • sporządzanie dokumentów płacowych dla robotników

Oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego budowlanego, preferowane wyższe–budownictwo

  • kilkuletniego stażu pracy w budownictwie (min. 3 lata)

  • umiejętności pracy z ludźmi i egzekwowania poleceń

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznych

  • zdolności organizacyjnych

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie

  • prawa jazdy kat. B

  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi

  • mile widziana znajomość języka niemiekiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole

  • perspektywy rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Dane firmowe

Klient infoPraca.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/majster-budowy-budownictwo-ogolne/wojewodztwo-zachodniopomorskie/8851312