← Wstecz | Drukuj

Klient infoPraca.pl / Oferta z dnia: 14/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres głównych obowiązków:

  • Bieżące zarządzanie projektem budowlanym zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem projektu, wymaganiami klienta i zapewnienie jego terminowego wykonania zgodnie ze standardami jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska przyjętymi w CFE Polska

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem, udział w spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesu (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami, itp.)

  • Koordynacja prac zespołu zaangażowanego w realizację projektu i bieżące wsparcie dla kadry inżynierskiej w kwestiach związanych z realizacją projektu w odniesieniu do współpracy z inwestorem oraz z podwykonawcami

  • Bieżące zarządzanie budżetem budowy

  • Tworzenie raportów dotyczących stanu zaawansowania realizowanego projektu i robót oraz aktywny udział w kontroli budżetowej

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną, prawną i finansową projektu

  • Rozliczenie końcowe budowy i przygotowanie obiektu do przejęcia przez serwis gwarancyjny

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego – kierunek budownictwo

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisk, w szczególności w realizacji obiektów handlowych

  • Doświadczenia, popartego sukcesami, w prowadzeniu negocjacji z klientami i podwykonawcami oraz w sporządzaniu wycen

  • Bardzo dobrej znajomości procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych, finansowych i prawnych związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi

  • Zorientowania na wyniki, skuteczności i przejrzystości w działaniu oraz postępowania zgodnie z etyką zawodową

  • Dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych i logicznych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Znajomości języka angielskiego i/lub francuskiego pozwalającego na swobodną komunikację

  • Mobilności geograficznej, gotowości do odbywania podróży służbowych

Dane firmowe

Klient infoPraca.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-projektu/gdansk/8726122