← Wstecz | Drukuj

Klient infoPraca.pl / Oferta z dnia: 19/04/2013

Stanowisko: Inspektor nadzoru budowlanego - branża sanitarna
Miejsce pracy: CałA Polska / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację, nadzór i bieżącą realizację projektów budowlanych na terenie Polski

  • Koordynowanie pracy inspektorów branżowych

  • Weryfikację i sprawdzanie dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie wniosków i rozliczanie środków pieniężnych finansowanych z UE

  • Kontrolę finansową realizowanych inwestycji/kontraktów

  • Współpracę z całym zespołem przy realizacji strategii działu

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, kierunkowego budowlanego

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru przy realizacji znaczących inwestycji budowlanych

  • Uprawnień budowlanych odpowiednich dla branży bez ograniczeń

  • Znajomości procedur FIDIC i równoważnych (mile widziane doświadczenie przy projektach podlegających pod UPZP)

  • Umiejętności pracy samodzielnej i właściwego wyznaczania priorytetów zadań

  • Nastawienia na skuteczną i terminową realizację założonych celów

  • Dobrej znajomości obsługi komputera i prawa jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach dużej międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne warunki pracy wraz z pakietem świadczeń socjalnych oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane firmowe

Klient infoPraca.pl

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inspektor-nadzoru-budowlanego-branza-sanitarna/cala-polska/8633652