← Wstecz | Drukuj

Klient HAYS Poland / Oferta z dnia: 22/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta chemii budowlanej, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży (woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie).

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie zarządzanie sprzedażą w podległym regionie, koordynowanie pracy podległego zespołu, rekrutacja i szkolenia, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji, nadzorowanie realizacji założonych planów sprzedaży oraz współudział w kreowania strategii sprzedaży.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w branży materiałów budowlanych, umiejętności w zakresie planowania sprzedaży, orientacji na cel i zaangażowania oraz dobrej znajomości języka angielskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem funkcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dane firmowe

Klient HAYS Poland

Zobacz pełną ofertę: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1050677?jobSource=XMLFeed