← Wstecz | Drukuj

Klient HAYS Poland / Oferta z dnia: 23/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, producenta materiałów budowlanych, posiadającego ugruntowaną pozycję na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Inwestycji.

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami inwestycyjnymi (biura projektowe, architekci, firmy wykonawcze, inwestorzy) zlokalizowanymi głównie na terenie Wielkopolski, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwo techniczne oraz monitorowanie rynku pod kątem nowych inwestycji.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia min. średniego, kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży materiałów budowlanych na rynku inwestycyjnym, wysokorozwiniętych umiejetności interpersonlanych, orientacji na cel oraz samodzielności w działaniu.

Nasz Klient oferuje możliwość udziału w ciekawych projektach, umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem funkcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dane firmowe

Klient HAYS Poland

Zobacz pełną ofertę: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1071316?jobSource=XMLFeed