KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ / Oferta z dnia: 27/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. Ofertowania
Miejsce pracy: Buk / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Sporządzanie ofert na podstawie zapytań klientów i dokumentacji technicznej w zakresie dostawy produktów i montażu,

  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem kompletności,

  • Przygotowywanie ofert przetargowych,

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji,

  • Kompletowanie oraz przygotowanie części technicznej i handlowej oferty,

  • Negocjacja przesłanych ofert z klientem,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy przy tworzeniu oferty.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość branży budowlanej, wskazana znajomość zabezpieczeń przeciwpożarowych,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

  • Znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego – mile widziana,

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość oprogramowania pakiet MS Office, Auto CAD.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover), MultiSport,

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dane firmowe

KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ