← Wstecz | Drukuj

KBProjekt / Oferta z dnia: 28/12/2017

O firmie

Jesteśmy biurem architektonicznym. Sprzedajemy gotowe projekty, a także wykonujemy na indywidualne zamówienie projekty architektoniczno – budowlane dowolnych budynków usługowych, gastronomicznych, produkcyjnych i handlowych. Możemy przeprowadzić również wszelkie uzgodnienia i postępowanie do uzyskania pozwolenia na budowę.

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Biuro Architektoniczne KB Projekt poszukuje do pracy zdalnej projektantów w branży architektonicznej. Interesują nas osoby z doświadczeniem w tworzeniu różnorodnych koncepcji i wykonywaniu dokumentacji do budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych i komercyjnych, w oparciu o aktualne przepisy. Szukamy osób, wykonujących projekty terminowo i rzetelnie, posiadających uprawnienia do projektowania, wpisanych na listy członków samorządu zawodowego i posiadających aktualne zaświadczenia. W przypadku zainteresowania prosimy o zapoznanie się z treścią i zakresem naszej oferty prezentowanej na stronie internetowej www.kbprojekt.pl oraz przesłanie CV na adres biuro@kbprojekt.pl wraz z kilkoma wykonanymi projektami. Prosimy również o określenie swoich preferencji finansowych w odniesieniu do standardowych projektów budynków jednorodzinnych i komercyjnych na postawie kilku projektów prezentowanych na naszej stronie internetowej (wykonanie koncepcji i dokumentacji):

Wymagania

- doświadczenie
-aktualne zaświadczenia

Oferujemy

warunki pracy do uzgodnienia

Forma kontaktu

biuro@kbprojekt.pl

Dane firmowe

KBProjekt
Cystersów
361-553 Kraków
Email: biuro@kbprojekt.pl