← Wstecz | Drukuj

jobland / Oferta z dnia: 21/02/2014

O firmie

Międzynarodowa firma z siedzibą w Dubaju, zajmująca się dostawą innowacyjnych rozwiązań dla kontrahentów działających w sektorze Oil & Gas.

Stanowisko: Praca w Dubaju Inżynier/ Serwisant sprzętu pomiarowego
Miejsce pracy: Dubaj / zagranica / Zjednoczone Emiraty Arabskie
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Obowiązki:

-Zapewnienie wsparcia technicznego dla działu sprzedaży Ultradźwiękowych Systemów Pomiarowych

-Przeprowadzanie kalibracji oraz obsługa narzędzi pomiarowy

-Rozwiązywanie problemów związanych z eksploatacją oprzyrządowania

-Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji technicznych

-Przygotowywanie dokumentacji technicznej, dobór odpowiednich materiałów do wykonania urządzeń

-Zapewnianie wsparcia technicznego dla reszty zespołu, przygotowywanie raportów z postępu prac, proponowanie alternatywnych rozwiązań

-Prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu obsługi sprzętu pomiarowego

Wymagania

-Wykształcenie wyższe techniczne

-Bardzo dobra znajomość j.angielskiego, w szczególności specjalistycznej terminologii technicznej

-Co najmniej 2 lata doświadczenia w sektorze Oil & Gas

-Praktyczne umiejętności techniczne oraz doświadczenie w obsłudze klienta

-Doświadczenie w pracy z Ultradźwiękowymi Systemami Pomiarowymi będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-Pracę w Dubaju w międzynarodowej firmie

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Urlop w wymiarze 30 dni rocznie

-Opłacony przelot raz w roku do Polski i z powrotem

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na s.prokop@jobland.pl

Dane firmowe

jobland
Brak
00-000 Warszawa
Email: s.prokop@jobland.pl