← Wstecz | Drukuj

jobland / Oferta z dnia: 06/02/2015

O firmie

Dla naszego Klienta, firmy działającej w Vegesack (Brema) specjalizującej się w budowie nowoczesnych jachtów na zlecenie najbardziej wymagających klientów poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników potrafiących zapewnić najwyższe standardy pracy.

Stanowisko: Elektryk, Monter systemów multimedialnych oraz instalacji elektrycznych na jachcie
Miejsce pracy: Niemcy/ Vegesack / zagranica / Niemcy
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Obowiązki:

Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie przede wszystkim:

- montaż elementów elektrycznych, oświetlenia, systemów zasilania,

- instalacja systemów multimedialnych (telewizja, nagłośnienie, zintegrowane systemy sterowania),

- okablowanie jachtów,

- montaż szaf sterowniczych oraz central rozdzielczych,

- kontrola jakości oraz poprawności działania całych systemów,

- inne zlecone prace elektryczne oraz monterskie.

Wymagania

- doświadczenie w montażu elementów elektrycznych oraz nowoczesnych systemów multimedialnych w jachtach/ samochodach/ przyczepach lub innych pojazdach, mile widziane doświadczenie w tworzeniu „inteligentnych pomieszczeń”,

- umiejętność czytania schematów montażowych oraz schematów elektrycznych,

- gotowość do szybkiego podjęcia pracy na terenie Niemiec, oraz częstych podróży służbowych do centrali firmy w Wielkiej Brytanii,

Oferujemy

- wynagrodzenie 8,5 euro/ godzina NETTO,

- możliwość pracy z najlepszymi fachowcami z branży budowy jachtów oraz współpracy przy kolejnych projektach,

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na grzegorz@jobland.pl

Dane firmowe

jobland
Brak
00-000 Warszawa
Email: grzegorz@jobland.pl