← Wstecz | Drukuj

Jobhouse / Oferta z dnia: 21/03/2014

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097)

Stanowisko: Brygadzista monterów wod/ kan/ c. o. - praca w Niemczech !! 1800 euro !!
Nr ref.: BRYG/MONT/NIEM
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

-Bieżące monitorowanie jakości i ilości wykonywanych produktów pod kątem obowiązujących norm i standardów,
-Współpraca z kierownikiem produkcji w zakresie kontroli i ciągłości dostaw właściwych materiałów oraz innych podzespołów do produkcji,
-Raportowanie dziennego poziomu produkcji i prowadzenie innych bieżących raportów i zestawień,
-Nadzorowanie pracy podległych pracowników wg poleceń kierownika.
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników,
- Znajomość obsługi komputera oraz programów MS Office,
- Doświadczenie w montażu /lub budownictwie,
- Prawo jazdy kat.B.

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku,
- Bardzo dobra znajomość j.niemieckiego-warunek konieczny
- Umiejętność zarządzania ludźmi,

Oferujemy

-Wynagrodzenie 1800 euro netto
-Umowę o pracę z Polskim pracodawcą,
-Zakwaterowanie,
-Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny,
-Stały kontakt z biurem w Polsce.

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

gdansk@jobhouse.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Dane firmowe

Jobhouse
Grunwaldzka
80-241 Gdańsk
Email: gdansk@jobhouse.pl