← Wstecz | Drukuj

Jobb-Link AS / Oferta z dnia: 23/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektrycy z jez. angielskim/norweskim
Miejsce pracy: Trondheim/Norwegia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Firma Jobb-Link AS rozpoczęła swoją działalność 01.01.2010. Jesteśmy norweską Agencją Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej. Nasi konsultanci, zarówno polscy jak i norwescy, posiadają wieloletnieletnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej. Współpracujemy z średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, które wspieramy w zakresie dobierania i zatrudniania personelu.
Wychodząc na przeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów prowadzimy obecnie rekrutację na stanowiska:
elektryk, elektromonter

Oferujemy:

• Umowę o pracę na norweskich warunkach; kontrakt na czas określony zgdonie z zamowieniem klienta z możliwością pracy na stale
• Atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie: 160/169 NOK brutto
• Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Wymagania

• wykształcenie w zawodzie elektryk, elektromonter
• min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie elektryk po ukończeniu szkoły w zawodzie, z nie krotsza przerwa w doswiadczeniu zawodowym niz 1 rok
• aktualne uprawnienia SEP
• dobra znajomość języka angielskiego/norweskiego
• doświadczenie w branży budowlanej
• Mile widziane norweskie uprawnienia DSB

Dane firmowe

Jobb-Link AS

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektrycy-z-jez-angielskim-norweskim/trondheim-norwegia/8527852