← Wstecz | Drukuj

JL Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: ŁOmżA / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Praca na obecnie prowadzonych budowach na terenie Polski

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego

  • udział w przygotowaniu inwestycji do realizacji

  • nadzór aktualnie realizowanych inwestycji

  • nadzór oraz kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem oraz wymaganiami prawa budowlanego

  • przestrzeganie ustalonego harmonogramu czasowego, jak również kontrola zgodności materiałów oraz jakości prowadzonych prac

  • sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia

  • wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji

  • nadzorowanie, koordynowanie i odbiór prac podwykonawców

  • raportowanie działalności w trybie cotygodniowym do wyznaczonego koordynatora

Wymagania

Wymagania

  • wieloletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy przy budowie budynków użyteczności publicznej

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • obsługa programów komputerowych (Norma, AutoCAD)

  • znajomość procesu inwestycyjnego

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samochód służbowy, laptop, telefon

Dane firmowe

JL Sp. z o.o.