Janssen&Philips Development sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/05/2023

O firmie

Nasza firma to połączenie ponad stuletniej tradycji flamandzkiego rzemiosła budowlanego oraz nowatorskich rozwiązań architektonicznych i inżynieryjnych młodej, prężnie rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmy budowlanej realizującej własne projekty mieszkaniowe również na kontynencie afrykańskim.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik / Inżynier Projektu
Miejsce pracy: Zanzibar / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

1. Kompleksowa koordynacja procesu projektowego oraz budowlanego. Prowadzenie budowy, aż do momentu oddania obiektu do użytkowania
2. Współuczestniczenie w wyborze Generalnego Wykonawcy lub/i wykonawców branżowych
3. Tworzenie budżetów oraz harmonogramów robót, a także bieżąca kontrola postępu ich wykonalności oraz reagowanie na potencjalne odchylenia od realizacji planu
4. Koordynacja robót budowlanych przy udziale Generalnego Wykonawcy lub/i firm podwykonawczych
5. Udział w procesie przygotowania inwestycji pod kątem wyboru najlepszych rozwiązań technicznych (Value Engineering)
6. Udział w opracowaniu standardów wykonawczych przy zachowaniu strategii firmy
7. Analiza oraz optymalizacja kosztów na każdym etapie procesu inwestycyjnego
8. Kontrola zgodności projektu pod kątem przyjętych standardów oraz weryfikacja i ocena rozwiązań projektowych
9. Selekcja kandydatów i bieżąca koordynacja lokalnego zespołu inżynieryjnego
10. Współpraca z urzędami w zakresie pozyskiwania decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii

Wymagania

1. Wykształcanie wyższe kierunkowe techniczne
2. Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania projektami po stronie inwestora lub Generalnego Wykonawcy (doświadczenie w modelu Design & Build)
3. Wiedza techniczna w zakresie inwestycji kubaturowych na wysokim poziomie, preferowane doświadczenie w obszarze mieszkaniowym, przy szczególnym uwzględnieniu sfery MEP i prac wykończeniowych
4. Umiejętność bezpośredniego zarządzania pracami budowlanymi oraz wiedza w zakresie finansów inwestycji
5. Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
6. Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na cel
7. Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
8. Znajomość narzędzi pakietu MS Office

Oferujemy

1. Preferowana współpraca na bazie B2B.
2. Zakwaterowanie i przeloty po stronie zleceniodawcy.
3. System pracy: 3 miesiące Zanzibar/ 1 miesiąc przerwy
4. Przejazdy służbowe
5. Wynagrodzenie: 15.000 – 20.000 PLN

Forma kontaktu

Proszę o przesyłanie CV na adres: office@jpdevelopment.eu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

Dane firmowe

Janssen&Philips Development sp. z o.o.
Rdestowa 51
81-577 Gdynia
Email: sekretariat@forcebet.eu