← Wstecz | Drukuj

ITC Grupa - Polski HR / Oferta z dnia: 13/09/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz
Miejsce pracy: BiałYstok / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

ITC GRUPA -POLSKI HR Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Spawacza w Białymstoku

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• remonty kotłów wodnych, parowych i zbiorników ciśnieniowych,
• remonty instalacji c.o., instalacji c.w.u.,
• wykonawstwo i remonty instalacji sprężonego powietrza,
• legalizację zaworów bezpieczeństwa amoniakalnych z odbiorem techn. przez UDT,
• remont armatury zaporowej, regulacyjnej i zaworów bezpieczeństwa,
• wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowy cywilnoprawne,
- możliwość długotrwałej współpracy
- pracę od poniedziałku do piątku,

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy spawalniczej
- uprawnienia TIG i MAG
- dokładność,
- odpowiedzialność,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane firmowe

ITC Grupa - Polski HR

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz/bialystok/9238042