← Wstecz | Drukuj

Interkadra Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/07/2013

O firmie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany/Operator suwnicy Ruda Śląska
Nr ref.: OP/PWB/RS/07/2013
Miejsce pracy: Ruda ŚLąSka / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Pracownik ogólnobudowlany/ Operator suwnicy
Miejsce pracy: Ruda Śląska (Kochłowice)
Nr ref: OS/PWB/RS/07/2013

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego i/lub suwnicy z poziomu 0

- opróżnianie/wywózka z hal produkcyjnych

- załadunki prefabrykatów, gotowych produktów na auta

- sprawdzanie stanu maszyn

- pomoc przy produkcji studni i zbiorników betonowych

- praca na hali produkcyjnej, jak również na placu na zewnątrz

Wymagania

- uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0

- doświadczenie w obsłudze suwnicy z poziomu 0

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

- wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne

- aktualne badania psychotechniczne

- doświadczenie w prefabrykacji, produkcji lub budownictwie

- zaangażowanie, samodzielność, wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- pracę w systemie dwuzmianowym

- stałe wynagrodzenie

- pracę w przyjaznej atmosferze

- możliwość zdobycia doświadczenia

Forma kontaktu

CV prosimy kierować na adres mailowy m.masowiec@interkadra.pl z dopiskiem nr referencyjnego stanowiska w temacie maila.

Dane firmowe

Interkadra Sp. z o.o.
Wielicka 50
30-552 Kraków
Email: praca.katowice@interkadra.pl