← Wstecz | Drukuj

InterKadra Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/07/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: ŁóDź GóRna / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki pracownika:
• praca na produkcji w dziedzinie prefabrykacji i budownictwa
• informowanie przełożonych o etapie realizacji powierzonych zadań, a także powstałych awarii, zużycia narzędzi oraz sprzętu
• przestrzeganie zasad oraz reguł obowiązujących w Zakładzie Pracy , a także przepisów bhp.

Wybranym kandydatom oferujemy:
• zatrudnienie na pełen etat
• stałe atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
• umowę o pracę tymczasową
• 2-zmianowy system pracy
• praca od PN-PT (możliwa Praca w sobote)
• przewidziana premia!!!
• możliwość uzyskania uprawnień zawodowych

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/ lub suwnicy i/lub dźwigu mile widziane!
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• mile widziane aktualne badania psychotechniczne
• chęci do Pracy
• zaangażowania

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Dane firmowe

InterKadra Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany/lodz-gorna/8874832