← Wstecz | Drukuj

InterKadra Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/05/2024

Stanowisko: Klejarz- Belgia 17,79 euro brutto/h, nie potrzeba dużego doświadczenia!
Miejsce pracy: Brugia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Oklejanie okien, wykładzin oraz paneli podłogowych,

  • Przygotowanie powierzchni w procesie klejenia

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w klejeniu posadzek, płytek,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mamy do zaoferowania:

  • Stawka 17,79 euro brutto / h,

  • Dodatek 20% za pracę z oparami,

  • Umowa o pracę,

  • 14% dodatku zmianowego,

  • Ekwiwalent żywieniowy 6,91 euro brutto/dzień,

  • Dodatek transportowy 30 euro brutto,

  • Premia za amortyzację własnego samochodu 100 euro netto/msc,

  • Dodatek kilometrowy,

  • Praca na 2 zmiany,

  • Płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy,

  • Możliwość zakwaterowania,

  • Ubezpieczenie.

Dane firmowe

InterKadra Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: https://www.infopraca.pl/praca/klejarz-belgia-1779-euro-brutto-h-nie-potrzeba-duzego-doswiadczenia/brugia/17843766