Interimax International Sp. z o.o. S.K.A. / Oferta z dnia: 01/10/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Tynkarz dociepleniowiec
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Tynkarz dociepleniowiec
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: TYN/DOC/FR/10/13

Obowiązki:

• przygotowanie powierzchni do tynkowania,
• tynkowanie ręczne i mechaniczne,
• izolacja termiczna, zewnętrzna budynków-polistyrenowa i wełną budowlaną,
• instalacja ociepleń „na stelaż” i na „klej” (styropian, siatki plastikowe, materiały termoizolacyjne),
• wygładzanie powierzchni,
• wykończenia poprzez malowanie lub nałożenie plastycznych warstw ozdobnych.

Oferujemy
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
• bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
• transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania,
• pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV z dopiskiem: TYN/DOC/FR/10/13.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka francuskiego- min. poziom A2/B1,
• precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
• gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
• wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).

Mile widziane
• prawo jazdy kategorii B,
• możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dane firmowe

Interimax International Sp. z o.o. S.K.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/tynkarz-dociepleniowiec/krakow/8538852