Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

inter.personeel / Oferta z dnia: 10/04/2012

O firmie

Praca za granica

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz metodą TIG 141 Holandia Belgia
Miejsce pracy: Gdansk / pomorskie / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Spawanie rurociagow przemyslowych w Holandii i Niemczech

Wymagania

-Minimum 4 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia w zawodzie jako spawacz metodą TIG 141
-Dobra znajomość jezyka angielskiego ,niemieckiego lub niderlandzkiego
-Aktualne uprawnienia spawalnicze TIG 141 H-L045
-Znajomosc rysunku technicznego
Spawacz musi być w stanie przejść testy sprawdzające spawy (X-ray) przed podjęciem pracy
Mile widzane będą osoby posiadające certyfikat VCA oraz wlasny srodek transportu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)

Spawaczy spełniających podane kryteria oraz zainteresowanych nasza oferta prosimy przesylac aplikacje na adres

Inter.personeel@vp.pl z dopiskiem „ Spawacz 141 TIG Praca ”

Prosimy aby w aplikacji były podane informacje na temat znajomości jezyka obcego ,posiadanych certyfikatow oraz posiadania srodka transportu

Oferujemy

-Firma oferuje pracę w renomowanej międzynarodowej firmie na holenderskich warunkach ze wszystkimi związanymi z tego powodu profitami.
-Wysokie stawki w zaleznosci od doświadczenia oraz poziomu znajomosci jezyka obcego
-Pracodawca zapewnia i oplaca zakwaterowanie.
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych np. z uzyskaniem dodatku rodzinnego czy rozlakowego.

Forma kontaktu

inter.personeel@vp.pl

Dane firmowe

inter.personeel
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: inter.personeel@vp.pl