← Wstecz | Drukuj

inter.personeel / Oferta z dnia: 01/04/2012

O firmie

Oferta pracy – Monter rusztowań za granicą Holandia Belgia

Pilnie zatrudnimy doświadczonych pracowników na stanowisku Monter Rusztowań. Praca zaczyna się w najbliższych tygodniach w na obiektach sektora rafineryjnego oraz energetycznego w takich krajach jak Belgia i Holandia.

Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników dla naszych holenderskich kontrahentow ze szczególnym naciskiem na monterów rusztowań.

Stanowisko: Monter rusztowań praca za granica Holandia Belgia
Miejsce pracy: Holandia Belgia Niemcy Norwegia / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

montaz i demontaz rusztowan typu layher

Wymagania

-Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie jako monter rusztowań
-Dobra znajomość języka angielskiego ,niemieckiego lub niderlandzkiego.
-Certyfikat VCA
-Dużym atutem będzie posiadanie własnego samochodu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)

Jeśli spełniasz wszystkie podane wymagania prześlij niezłocznie CV wraz z skanem VCA na adres mailowy:

Inter.personeel@vp.pl z dopiskiem „ MONTER RUSZTOWAN Holandia ”

Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje z informacjami na temat posiadanych certyfikatow ,znajomości jezyka obcego oraz z informacją na temat posiadania własnego środka transportu

Oferujemy

-Umowa podpisywana bezpośrednio z holenderskim pracodawcą
-Wysokie zarobki w zależności od stopnia znajomości jezyka obcego oraz doswiadczenia
-Darmowe zakwaterowanie
-Szereg dodatkow związanych z praca na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

inter.personeel@vp.pl

Dane firmowe

inter.personeel
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: inter.personeel@vp.pl